Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

Hallituksen kokoonpano 2019:

Puheenjohtaja Eero Ulmanen             p.0405433863,  eeroulmanen@luukku.com

Tervasrinne 15 96900 Saarenkylä

Sihteeri Seppo Pallari                          p.0400963596   seppop490@gmail.com

Halvarinranta 11 96900 Saarenkylä 

Varapuheenjohtaja Jussi Paukkunen  p.0509102929  j.a.paukkunen@gmail.com 

Taloudenhoitaja Liisa Kuntsi               

Hallituksen jäsenet:

Tuomo Pikkupirtti p.0407227110

Erkki Päiväniemi p.0400199275  erkki.paivaniemi@pp.inet.fi

Seppo Pallari

Juhani Paksuniemi p.040565914      juhani.paksuniemi@gmail.com                    

Juha Heiskanen p.0408428399 juha.heiskanen@windowslive.com

Anneli Pallari  p.0408217828 anttu50@gmail.com

Vesa Kestilä p.0400536155  Terttu Ollila p.0408431460 t.ollila@luukku.com

Varajäsenet:

Jarkko Ruokanen p.0400665512  j_ruokanen@hotmail.com

Heimo Ollila p.0408381460 

Jaana Hirvonen p.0401408444  jaana.hirvonen@gmail.com

Jussi Paukkunen p.0509102929

Mauri Päiväniemi p.0405836476

©2019 Lapin Erämiehet ry - suntuubi.com